Jak dbacie o zdrowie

Awatar użytkownika
Flyer24

Jak dbacie o zdrowie

Post autor: Flyer24 »

Jak dbacie o zdrowie? Ja przede wszystkim korzystam ze sprawdzonych usług najlepszych specjalistów jeżeli chodzi o lekarzy. Na przykład ostatnio miałem wizytę u tego ortopedy https://semperfortis.pl/poradnie/ortopedia/uslugi/ i jestem jak najbardziej zadowolony z pomocy. Miła i rzetelna obsługa.
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

Awatar użytkownika
Lavae59

Re: Jak dbacie o zdrowie

Post autor: Lavae59 »

Według mnie świetną rzeczą jest masaż. Dzięki niemu można zrelaksować swoje ciało po długim i ciężkim dniu w pracy. Osobiście sam zamówiłem niedawno poduszkę masującą i muszę powiedzieć, że sprawuje się ona naprawdę nieźle! Kupiłem ją z tego sklepu https://casada.pl/kategoria-produktu/ma ... -masujace/ . Mają oni dość spory wybór więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.
W rzeczywistości nie mamy innego wyboru, jak zaakceptować to, co zsyła nam przeznaczenie

anya

Post autor: anya »

No, a tak szczerze, to co jaki czas chodzicie na podstawowe badania do lekarzy? Ja teraz stwierdziłam, że lepiej zadbam o te kwestie. Przykładowo teraz planuje tutaj neomedica/pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-usg/usg-piersi/ udać się na USG piersi.

yusta

Post autor: yusta »

ja staram się ćwiczyć, wysypiać no i odpowiednio jeść :) świadomie robię zakupy, często zaglądam np na Rano Zebrano ( oferta dla mieszkańców Warszawy). Kupuję tu warzywa prosto z pola, mięso, nabiał czy miody, kiszonki itd. Super jakość, spoko cena i dostawa pod same drzwi :)

niuniek

Post autor: niuniek »

Myślę ze dla każdego rodzica najważniejsze jest zdrowie dziecka. Dlatego warto do diety wprowadzić to mleko - zobaczcie tu
bee/pl/nestle-nan-optipro-4-mleko-modyfikowane-dla-dzieci-po-2-roku-800-g_p999193.html
Jest to mleko modyfikowane, przeznaczone dla dzieci po ukończeniu 2 roku życia. Dziecko mimo że je już prawie wszystko, powinno chociaż raz dostać to mleko. Mleko to stworzono w trosce o prawidłowy rozwój naszych dzieci.

jasiekja

Post autor: jasiekja »

Należy też pamietać o dobrej diecie i regularnych ćwiczeniacj. Mnie ostatnio zainteresowała ta oferta tu marbo-sport/pl/product-pol-27859-Orbitrek-magnetyczny-Caracas-Insportline.html Na tym orbitreku bedę mogł ćwiczyć ja i moja żona. Jeżeli ćwiczy się systematycznie to poprawia się wygląd swojej sylwetki, spala kalorie i pracuje nad mięśniami nóg, łydek, ud, a nwet pośladków i brzucha.

Karolina

Post autor: Karolina »

Ja staram się przede wszystkim zdrowo odżywiać, uważam bowiem, że to właśnie zdrowa dieta jest tutaj kluczowa. W zdrową żywność zaopatruję się najczęściej w sklepie internetowym jawo2008/pl/, gdzie wybór jest naprawdę duży, a ceny mimo to nie są wcale wysokie ;) Z zakupionych produktów udaje mi się przygotować zdrowe posiłki dla całej rodziny :)

video

Post autor: video »

To bardzo dobre i zarazem konkretne pytanie. Bo jak sami nie zadbamy o swoje zdrowie to nikt za nas tego nie zrobi. Tak więc postanowiłam zrobić mały zapas maseczek ochronnych bo jednak nie wiadomo jak to się skończy. I tak znalazłam tę stronę ceneolokalnie/pl/wroclaw/maski-przeciwpylowe-i-ochronne dzięki której szukanie takich maseczek nie było aż tak uciążliwe

haggi

Post autor: haggi »

Dbać o zdrowie można na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od tego w jakim stanie jesteśmy i na czym najbardziej nam zależy. Lecz w aktualnej sytuacji wydaje mi się, że każdemu zależy na tym samym aby jakoś ochronić się przez wirusem. To też noszenie maseczki na covid bo jednak boimy się zarażenia

Shadows

Post autor: Shadows »

Ja zaczęłam ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Mam zamiar kupić sobie kilka gadżetów, które polecane są na stronie dbam-o-siebie/pl/black-friday . Niebawem black friday więc wszystko będzie przecenione. Mam nadzieję, że uda mi się wypatrzyć jakieś perełki :)

ODPOWIEDZ