Spawacz

deborah
Posty: 555
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:11 pm

Spawacz

Post autor: deborah »

Spawacz Niemcy - jaką agencję pracy polecacie? Zależy mi na firmie sprawdzonej i pewnej.

MichalinaSw
Posty: 59
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:31 am

Re: Spawacz

Post autor: MichalinaSw »

Agencji nie polecam żadnej :) Mój mąż raz się naciął na agencję pracy podejmując pracę właśnie jako spawacz ale wolę nie pisać na forum publicznie jaka to była. Potem kolega go uświadomił ile się zarabia faktycznie w Austrii na tym stanowisku i sam znalazł sobie lepszą posadę. Aplikował przez stronę pracawue/pl Pamiętam do dziś bo nazwa była tak prosta i oczywista że zapadła mi w głowie :D

lusia
Posty: 199
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:31 am

Re: Spawacz

Post autor: lusia »

Jeśli szukasz odzieży roboczej dla swoich pracowników zajrzyj tutaj pro-materials/pl/Spodnie-serwisowe-Snickers-6800-Service-Line-p121 Znajdziejsz tam profesjonalną odzież i obuwie w przystępnych cenach. W ofercie widziałam też narzędzia.

Malwina
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:53 pm

Re: Spawacz

Post autor: Malwina »

Mój mąż szuka dobrej spawarki prostownikowej i zastanawia się, czy kupić ją w tej hurtowni budowlanej https://www.narzedzia-krab.pl/ . Sprzęt, który oferują pochodzi od najlepszych producentów i w dodatku mają naprawdę atrakcyjne ceny. Może już ktoś z Was kupował coś w tym sklepie i mi doradzi?

ODPOWIEDZ