Wybór wędki

Awatar użytkownika
Flyer24
Posty: 484
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:07 pm

Wybór wędki

Post autor: Flyer24 »

Cześć. Jak w temacie - poszukuję dobrej wędki teleskopowej. Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie i doradzilibyście czym się kierować przy wyborze? Co sądzicie np. o tym https://sklep-wedkarski.pl/pol_m_Wedki_ ... e-252.html ?
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

Karolina
Posty: 247
Rejestracja: pn mar 23, 2020 12:07 pm

Re: Wybór wędki

Post autor: Karolina »

A czy ktoś z Was stosuje może Method Feeder do połowu ryb? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z artykułem na stronie internetowej sklepwedkarski/pl/ABC-Method-Feeder-Jaka-wedka-i-kolowrotek-do-feedera-blog-pol-1603196433.html, który podpowie Wam, jaki sprzęt wędkarski wybrać łowiąc taką metodą ;) Jestem przekonana, że te informacje się Wam przydadzą ;)

anya
Posty: 180
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:52 pm

Re: Wybór wędki

Post autor: anya »

Skoro mowa tutaj o wędkarstwie to na pewno warto byłoby sobie zerknąć również na stronę muggasklep/pl/mugga-na-komary-dla-wedkarzy-n-19.html gdzie możecie zakupić naprawdę skuteczne środki odstraszające na kleszcze. Dzięki możecie bez obaw możecie zająć się łowiectwem ryb.

małwa
Posty: 245
Rejestracja: pn mar 08, 2021 11:59 am

Re: Wybór wędki

Post autor: małwa »

O to możecie mnie pytać, ale prawdę mówiąc, ja kompletnie się na tym nie znam. I wiem, że wiele osób ma też z tym problem, szczególnie początkujący. Tak samo nie wiemy, które są najlepsze zanęty na ryby , a przecież to odpowiada za nasz sukces ogólnie w sytuacji zanęty. Łowienie ryb to tak naprawdę sztuka i o tym należy pamiętać.

ODPOWIEDZ