Sklep z oprogramowaniem

Awatar użytkownika
Flyer24
Posty: 484
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:07 pm

Sklep z oprogramowaniem

Post autor: Flyer24 »

Czy ktoś z was zna jakiś dobry i sprawdzony sklep z oprogramowaniem? Zastanawiam się nad takimi zakupami i szukam czegoś porządnego. Moja znajoma poleciła mi tą stronę https://www.vebo.pl/ . Muszę przyznać, że mają oni całkiem sporo ciekawych programów. Co uważacie na ten temat?
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

Karolina
Posty: 247
Rejestracja: pn mar 23, 2020 12:07 pm

Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: Karolina »

A skoro już mowa o oprogramowaniu, to czy są tutaj jakieś osoby, które prowadzą własne gabinety lekarskie? Jeśli tak, to jakie macie tam oprogramowanie? Czy ktoś z Was korzysta może z takiego programu RSQ Doctor? Ja słyszałam, że jest to bardzo dobry program do gabinetu lekarskiego. A Wy jak go oceniacie, jesteście z niego zadowoleni?

andzia77
Posty: 601
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: andzia77 »

Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że może warto byłoby zastanowić się w pierwszej kolejności nad tym, co byłoby szczególnie korzystne w kontekście rozwoju Waszego biznesu. My w firmie organizzujemy pracownikom częste delegacje. Dlatego, jeśli chodzi o rozliczenia delegacji to taki program byłby jak najbardziej mile widziany.

ODPOWIEDZ