Kredyt

małwa
Posty: 144
Rejestracja: pn mar 08, 2021 11:59 am

Kredyt

Post autor: małwa »

Cześć. Chodzi o to, że mamy mieć mały kredyt na nasze domowe zobowiązania. Nie, żeby coś, ale bardzo się martwię, czy nam się to wszystko uda. I takie jest u mnie przekonanie, że może warto jest to przemyśleć? Albo przynajmniej się tutaj silesiafinanse/pl/ekspert-finansowy-zory/ poradzić w tej kwestii? Co wy na to mówicie?

Awatar użytkownika
Flyer24
Posty: 168
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:07 pm

Re: Kredyt

Post autor: Flyer24 »

Pożyczki bez sprawdzania baz, nawet dla osób zadłużonych, bezpłatny wniosek : http://sosmoney.pl/
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

andzia77
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Kredyt

Post autor: andzia77 »

Dawno temu wzięłam kredyt we frankach i mam z tego powodu niemałe problemy. Wciąż szukam rozwiązania swoich problemów, aż na stronie: http://www.biznes-finanse.pl/jak-starac ... -frankach/ udało mi się znaleźć artykuł, który dał mi nadzieję na wyjście z tej sytuacji.

bolka90
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 13, 2020 7:56 pm

Re: Kredyt

Post autor: bolka90 »

Myślę, że większość ludzi dziś ma jakieś zobowiązania finansowe w postaci kredytów. I nie ma w tym nic złego o ile kredyty mamy na rozsądnych warunkach. Przed podjęciem takiego zobowiązania warto moim zdaniem skonsultować się z doradcą kredytowym. Jest w Warszawie ekspert kredytowy Tomasz Wostal i to jego usługi polecam. Tym bardziej, że są darmowe i skierowane do osób z całej Polski. Ogromna wiedza, doświadczenie i kompleksowa obsługa.

małwa
Posty: 144
Rejestracja: pn mar 08, 2021 11:59 am

Re: Kredyt

Post autor: małwa »

Jak to jest teraz z tymi kredytami na mieszkanie? Co muszę mieć, żeby mi go przyznali? Chyba zatrzymałam się w czasach, w których szło się do banku i dostawało się go od ręki. Ile trzeba mieć wkładu własnego? Wpadłam ostatnio na taki artykuł https://kredytybialystok.com/minimalna- ... -wlasnego/. Czy to prawda, że muszę mieć wkładu własnego aż 20 procent wartości nieruchomości?

ODPOWIEDZ