Nieruchomości

Awatar użytkownika
Piernik_13
Posty: 283
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:56 pm

Nieruchomości

Post autor: Piernik_13 »

Przymierzam się do zainwestowania w nieruchomości. Szukam więc ciekawej strony, na której znajdę atrakcyjne oferty. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Do tej pory w sieci trafiłem na tą wyszukiwarkę https://www.nieruchomosci.orange.pl/ . Warto z niej skorzystać? Co o tym sądzicie? Czekam na wasze odpowiedzi.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

jasiekja
Posty: 120
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 11:15 am

Re: Nieruchomości

Post autor: jasiekja »

"Bardzo dobrą ofertę mieszkań, domów na sprzedaż ma biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem. Mają w ofercie domy, mieszkania na sprzedaż na terenie

powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Warto się zapoznać z ich propozycjami.
"

andzia77
Posty: 601
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: andzia77 »

W moim przypadku najprawdopodobniej mieszkanie zostanie poddane licytacji komorniczej przez niepłacenie alimentów. Zastanawiałam się co mogę w takiej sytuacji zrobić i z artykułu alimenty a licytacja nieruchomości dowiedziałam się, że mieszkanie zajęte przez komornika można sprzedać. Firma GRB Nieruchomości będzie mogła mi w tym pomóc, bo zajmuje się skupem mieszkań z problemami.

Sara
Posty: 178
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:20 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: Sara »

Bardzo dobrym deweloperem jest firma Żagiel Dom. Obecnie prowadzą różne inwestycje. Uważam, że to naprawdę ciekawe nowe mieszkanie lublin: zagieldom/pl/orkana/ . Myślę, że każdy z Was znajdzie u nich idealne mieszkanie dla siebie.

lusia
Posty: 199
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:31 am

Re: Nieruchomości

Post autor: lusia »

Ja uważam, że przeprowadzkę najlepiej zorganizować z pomocą profesjonalnej firmy takiej jak np ta transportplus/pl Mi transport Plus pomógł w zeszłym roku w przeprowadzce i wszystko było ok. Ceny mają naprawdę przystępne a podejście do klienta jest indywidualne. Wszystkie rzeczy bezpiecznie dotarły do nowego domu.

ODPOWIEDZ