Wybór studiów

Awatar użytkownika
Flyer24
Posty: 484
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:07 pm

Wybór studiów

Post autor: Flyer24 »

Planuję od niedawna pójść na studia, dlatego szukam ciekawej uczelni. Możecie polecić coś konkretnego? Rozmawiałem o tym ze swoją znajomą i ta poleciła mi https://wwszip.pl/ . Muszę przyznać, że ich kierunki są bardzo interesujące. Faktycznie będzie to dobry wybór? A może macie jakieś inne propozycje? Czekam na wasze odpowiedzi.
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

yusta
Posty: 121
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:17 pm

Re: Wybór studiów

Post autor: yusta »

a co sądzicie o kierunkach medycznych takich jak pielęgniarstwo ? według mnie to bardzo przyszłościowy i bardzo potrzebny kierunek. Jeśli chodzi o uczelnię to warto wybrać się na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie mum.edu/pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk. zajęcia są prowadzone przez doświadczonych wykładowców.

tośkaa
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:15 pm

Re: Wybór studiów

Post autor: tośkaa »

yusta pisze:
pt wrz 30, 2022 10:12 am
a co sądzicie o kierunkach medycznych takich jak pielęgniarstwo ? według mnie to bardzo przyszłościowy i bardzo potrzebny kierunek. Jeśli chodzi o uczelnię to warto wybrać się na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie mum.edu/pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk. zajęcia są prowadzone przez doświadczonych wykładowców.
zgadzam się, uczelnia jest świetna :) ale oni jakiś czas temu zmienili nazwę i teraz nie jest to MUM jak wcześniej tylko Warszawska Akademia Medyczna :) dodatkowo - to pierwsza w kraju niepubliczna uczelnia medyczna akademicka :)

andzia77
Posty: 601
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Wybór studiów

Post autor: andzia77 »

Myślę, że warto się rozwijać, a studia na pewno w tym pomogą. Właśnie dlatego jako pedagoga zainteresowała mnie możliwość zrobienia podyplomówki z pedagogiki specjalnej. Pod adresem: https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci jest oferta uczelni, która najbardziej mnie przekonuje. Tutaj możliwe jest studiowanie zdalnie.

ODPOWIEDZ