Pediatra

deborah

Pediatra

Post autor: deborah »

Pediatra Kraków - jakiego specjalistę polecacie? Chciałabym umówić 5-letnią córkę na wizytę kontrolną.

Awatar użytkownika
Piernik_13

Re: Pediatra

Post autor: Piernik_13 »

Kilka miesięcy temu urodził mi się syn, dlatego razem z żoną podjęliśmy decyzję, żeby zapisać go do pediatry https://pediatra.slask.pl/ na badania kontrolne. W trakcie pierwszej wizyty u pediatry dziecko zostało zważone i zmierzone. Lekarz zbadał także pod względem wizualnym ciemiączko, skórę oraz mięśnie dziecka. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z usług lekarza - posiada bardzo dużą wiedzę i jest w stanie zdiagnozować problemy dzieci na wczesnym etapie. Dużym plusem jest to, że pediatra jest mobilny - w przypadku wystąpienia objawów u malucha dojeżdża samochodem do domu pacjenta.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

Sara

Post autor: Sara »

Wszystko też zależy od tego, jakiej pomocy lekarskiej poszukujesz. Jeśli chodzi o lekarza dla dzieci to bardzo dobrym wyborem będą pediatrzy białystok: cmryska/pl/pediatra/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego centrum medycznego.

lusia

Post autor: lusia »

Ja jestem zdania, ze warto wiedzieć czy się na coś choruje czy nie. Wiele chorób jest przekazywanych genetycznie dlatego dla mnie ważne jest badanie wes, które wykaże czy moje dzieciaki na coś chorują U nas w rodzinie występuje ZZSK i boję się, że któraś z moich córek może to mieć.

ODPOWIEDZ