Ogrzewanie domu

Awatar użytkownika
Bastian73

Ogrzewanie domu

Post autor: Bastian73 »

Jak ogrzewacie swoje domki? :)
Prawda jest drogą, a nie celem.

Figa456

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Figa456 »

Też chętnie się dowiem, jakie ogrzewanie polecacie, ponieważ na wiosnę chcemy zacząć budowę własnego domu i będziemy musieli się na coś zdecydować. Najlepiej przed wybraniem projektu, który prawdopodobnie zlecimy firmie MGProjekt. Widziałam akurat na ich stronce, że jest fajna promocja - mgprojekt/com/pl/ gdzie można kupić projekt świetnego domu/ rezydencji 10% taniej niż cena regularna.

Awatar użytkownika
test123

Post autor: test123 »

Bardzo trudny temat, nic mi nie przychodzi do głowy.
Nie można pytać życia o sens, można mu tylko samemu sens nadać.

Awatar użytkownika
bloody.lips

Post autor: bloody.lips »

Niestety chyba nie mogę Ci pomóc, nic mi nie przychodzi do głowy.
Drzewo nie smagane wichrem, rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe.

Sjoban

Post autor: Sjoban »

U nas sprawdza się połączenie ogrzewania kominkiem i panelami fotowoltaicznymi. Kominek buduje dobry rodzinny nastrój a panele to nowość. Dobry kominek znaleźliśmy w mieście wadowice

Aroto

Post autor: Aroto »

Trafiłem na fajną firmę, więc polecam - gdyby ktoś z Was był ze Śląska to zainteresujcie się jkprojekt/pl/ogrzewanie.html

Firma działa na terenie Śląska i wykonuje m.in.:
  • Kotłownie gazowe i olejowe
    Węzły ciepła
    Pompy ciepła
    Ogrzewanie nadmuchowe
    Instalacje solarne
Urządzenia wysokiej jakości i obsługa na bardzo wysokim poziomie na każdym etapie realizacji.

Malwina

Post autor: Malwina »

Jeszcze nie mamy konkretnego rozwiązana, bo dopiero będziemy się budować. Jednak fajnie byłoby mieć kominek w instalacji z kotłem. Teraz bardzo popularne są takie sposoby ogrzewania domów. Szczególnie dlatego, że są wydajne i ekonomiczne. Można kupić pellet dobrybrykiet/pl/warszawa/pellet/ i sprawa rozwiązana. Chyba że macie jakieś inne pomysły Chętnie się dowiem :)

Sara

Post autor: Sara »

Warto zdecydować przede wszystkim, czy stawiamy na ogrzewanie grzejnikowe, czy podłogowe. To poważny wybór, który warto wziąć pod uwagę. Ciekawy artykuł na ten temat znalazłam w sieci - polecam: ewol-ogrzewanie/pl/ogrzewanie-podlogowe-czy-grzejnikowe-wybierz-najbardziej-odpowiednie-dla-twojego-domu/ .

Kaszmirek

Post autor: Kaszmirek »

My jakieś dwa lata temu zmienialiśmy całą instalacja grzewczą w domu, większość akcesoriów kupiliśmy na tej stronie wkladygrzewcze/pl/pl/c/Urzadzenia-na-pellet/587. Super sprawa, dużo czyściej niż z drewnem i wygodniej, mniej roboty. W domu ciepło, czego chcieć więcej...

haggi

Post autor: haggi »

Jeśli chodzi o ogrzewanie domu to każdemu z nas zależy na bardzo dobrym i oszczędnym rodzaju ogrzewaniu. To też zanim podejmiemy jakąś decyzję chcemy poznać wiele różnych rozwiązań. Między innymi warto zapoznać się z ofertą tej firmy sklep.vinstal/pl/ którą zresztą my wybraliśmy. Także jak dla nas jest to bardzo konkretna decyzja gdyż mają bardzo dobrą konkretną ofertę

ODPOWIEDZ