Ogrzewanie domu

Aroto

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Aroto »

Zastanawiamy się właśnie nad wyborem ogrzewania do domu i w związku z tym pytanie, czy sprawdzają się u was pompy ciepła? Czy ktoś z Was korzysta? Zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług jkprojekt/pl/ogrzewanie.html którzy mają je w swojej ofercie.

anita5

Post autor: anita5 »

A gdyby tak zdecydować się na ogrzewanie podłogowe? Ja uważam, że jest to całkiem rozsądne rozwiązanie. Takimi rozwiązaniami zajmuje się firma elektryczna EWOL: ewol-ogrzewanie/pl/firma/ .

anya

Post autor: anya »

Zanim jednak zaczniecie ogrzewać swój domek, trzeba się zastanowić w jaki sposób chcecie to robić? W końcu macie kominki, najróżniejsze piece. Ja już będziecie wiedzieć - co kupić? Warto też zastanowić się co z kominem? Bo i tutaj macie wybór. Zobaczcie sobie na stronę systemykominowe-rauch/pl/ . Tam znajdziecie systemy kominowe o najróżniejszych parametrach.

bolka90

Post autor: bolka90 »

Dobrze dobrany system ogrzewania to połowa sukcesu. Druga połowa to odpowiednia termoizolacja całego budynku. Bez tego żaden system ogrzewania nie będzie wydajny i skuteczny. Jeśli chodzi o profesjonalne termoizolacje to zostawiam Wam namiary na nich izolmax/pl/. Specjalizują się w izolacjach natryskowych, które są obecnie bardzo popularne.

video

Post autor: video »

Witam. No właśnie jaki rodzaj ogrzewania wybrać, aby było ekonomiczne? Bo przede wszystkim nam wszystkim chodzi o takie bardziej ekonomiczne ogrzewanie. Dlatego też każdy szuka jak najlepszego rozwiązania dla siebie. Ja nawet dowiedziałam się, że moja znajoma zainteresowała się ogrzewanie na podczerwień ekopodczerwien/pl/ogrzewanie-na-podczerwien które to z kolei jest jedną z najbardziej ekonomicznych metod ogrzewania. No nie wiem, ale poczytam na ten temat.

Antonia1

Post autor: Antonia1 »

Obecnie wiele osób zwraca uwagę na zastosowanie różnych ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w swoim domu. A jak jest u Was? Zwracacie dużą uwagę na ogrzewanie czy energię w domu? :) Ja słyszałam, że efektywniej/pl/audyt-energetyczny/ przeprowadzają audyt energetyczny w budynkach, który umożliwia sprawdzenie zużycia energii i pomagają wprowadzić energooszczędne rozwiązania, w tym nawet instalacje fotowoltaiczne.

Lubov

Post autor: Lubov »

Ogrzewanie domu łaczy się też z wyborem odpowiednich grzejników. Mieliśmy niedawno ten sam dylemat, bo juz nie wiedziałam co brać. W końcu spodobały mi sie grzejniki dekoracyjne. Firma Imers imers/pl/ ma je w swojej ofercie. Ostateczny efekt bardzo mi się podoba.

Lubov

Post autor: Lubov »

Zawsze lepiej mieć niż nie mieć takie mam zdanie. Co do kominka to nawet jak uważacie że teraz jest kompletnie niepotrzebny to nie wiecie co bedzie za 10 lat. Dom buduje się często na całe życie więc warto postawić sobie kominek w salonie:) Tu zajrzyjcie sobie na ofertę od ignif/com Znajdziecie tu akcesoria kominkowe, może to was zainspiruje do zrobienia kominka u siebie w domu.

haggi

Post autor: haggi »

Jak już mowa o ogrzewaniu to ja zastanawiam się nad tym czy takie maty grzejne są w ogóle dobrym rozwiązaniem? Bo znalazłam tutaj sklep.mikroenergetyka/com/pl/maty-elektra-woodtec właśnie tego typu maty grzejne do ogrzewania elektrycznego. Ale z racji, że kompletnie nic na ten temat nie wiem to chcę się Was na ten temat podpytać. Bo tak do końca nie wiem czy jest takie ogrzewanie praktycznym rozwiązaniem?

Sara

Post autor: Sara »

My mamy w domu piec na ekogroszek i to właśnie ekogroszkiem grzejemy. Jesteśmy zadowoleni bo bardzo dobrze się spala. Ekogroszek dostarcza nam bezpośrednio do domu tartak z Wrocławia: drewnokominkowe.wroclaw/pl/oferujemy/opal/ .

ODPOWIEDZ