Osuszanie budynków

małwa
Posty: 242
Rejestracja: pn mar 08, 2021 11:59 am

Osuszanie budynków

Post autor: małwa »

Witajcie, czy możecie mi powiedzieć, co tak naprawdę wiecie o osuszaniu budynków po zalaniu? Moim zdaniem należy kupić odpowiedni sprzęt i osuszacze przemysłowe będzie do tego zadania idealny. Można powiedzieć, że w przeciwieństwie do osuszaczy domowych, charakteryzuje się bardzo dużą mocą powietrzną. Dzięki temu problem z mokrymi ścianami i podłogą szybko ustępuje.

andzia77
Posty: 563
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Osuszanie budynków

Post autor: andzia77 »

Myślę, że takie usługi są bardzo ważne

__
kaski motocyklowe

jasiekja
Posty: 120
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 11:15 am

Re: Osuszanie budynków

Post autor: jasiekja »

Jeśli mowa o osuszaczach powietrza to warto zapoznać się z ofertą tu https://optimal-osuszanie.pl/wynajem-osuszaczy/ Ta firma min proponuje wynajem osuszaczy powietrza oraz dodatkowych urządzeń które wspomogą proces eliminacji wilgoci. Trzeba pamietać że osuszania budynku uzależnione jest od wielkości zalanego pomieszczenia oraz stopnia zalania.

ManiaQ
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:06 pm

Re: Osuszanie budynków

Post autor: ManiaQ »

Wiadomo, że jeśli jest w budynku wilgoć to trzeba go osuszyć. Jeśli jednak problem nawraca to warto zastanowić się nad przyczyną. Dobrym rozwiązaniem jest zlecenie przeprowadzenia ekspertyzy, która pokaże źródło pojawiania się wilgoci. Takie ekspertyzy i opinie techniczne przygotowuje biegły sądowy dr. inż. Przemysław Stawiarski https://www.stawiarski.pl/opinia-prywatna-sadowa.php . Ekspertyzy wykonywane są szybko i bardzo rzetelnie.

ODPOWIEDZ