Inspiracje wnętrz

piotrek44

Re: Inspiracje wnętrz

Post autor: piotrek44 »

Ważne, aby meble, które wybieramy do swojego wnętrza nam się podobały i spójnie komponowały się z resztą pomieszczenia. Jeśli poszukujecie ciekawych modeli krzeseł, stołów, ław czy materacy, które przydadzą się do waszych mieszkań to zobacz co proponuje swoim klientom firma Jardex. Ich ceny są świetne, a jakość także imponująca. Można znaleźć u nich inspiracje do klasycznych i nowoczesnych wnętrz.

swen

Post autor: swen »

internet to kopalnia inspiracji. Na pewno coś się znajdzie co będzie się podobać. Ja lubię styl minimalistyczny / skandynawski stąd na podłogę będę kładł panele Arbiton szare. ściany kolorem szarym lub białym albo jakimś odcieniem tych kolorów. Sufit to bez dylematów na pewno na biało. Lampy czarne. Sofa granatowa lub czarna nad tym muszę się zastanowić. No i duży stół ale nogi czarne blat drewno.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja ostatnio postawiałam na fototapety, bardzo fajne z różnymi wzorami znalazłam w sklepie ecowall24/pl, gdzie kupiłam ich kilka, jedna taka fajna na korytarz, i kilka graficznych do salonu i kuchni, ponieważ mam wystrój nowoczesny, to takie graficzne pasują bardzo.

Malwina

Post autor: Malwina »

Bardzo lubię wnętrza urządzone ze smakiem dlatego zawsze długo dobieram elementy wystroju i aranżacji. Na przykład nie mogłam zdecydować się, jakie kupić fotele. Jednak trafiłam w końcu na stronę z doskonałą ich ofertą taniomania/pl/t/tanie-fotele . Są niedrogie i jakże do tego stylowe.

video

Post autor: video »

Inspiracji wnętrz zazwyczaj szukamy w internecie albo w jakiś gazetach wnętrzarskich. Bo jednak tam dużo szybciej można takie świetne pomysły wnętrzarskie znaleźć. I tak też między innymi tutaj oswietleniowki/pl/listwy-sufitowe-styropianowe,c310.html można znaleźć takie listwy sufitowe styropianowe. Także jeśli chodzi o mnie to uważam, że jest to jakieś fajne rozwiązanie.

ManiaQ

Post autor: ManiaQ »

Hejka,
a co powiecie na panele gipsowe 3d ? Nowoczesne, fajne do aranżacji, proste w montażu, posiadające wiele ciekawych wzorów, struktur oraz kolorów. Można w razie czego je prosto zdemontować no i także wyciszają dane pomieszczenie. Co o tym sądzicie?

lusia

Post autor: lusia »

Tutaj https://www.galameble.com/blog/wygodne- ... aglowkami/ znajdziesz nowoczesne, wygodne sofy z zagłówkami. Zobacz sobie ofertę jesli nadal szukasz sofy :) Ja kupiłam w tym roku narożnik, ale średnio jestem z niego zadowolona i myślę o zmianie. Te sofy bardzo mi się podobają.

ManiaQ

Post autor: ManiaQ »

Moim zdaniem najlepiej szukać inspiracji w sieci. Ja jak urządzałem mieszkanie to przejrzałem mnóstwo różnych zdjęć w internecie i znalazłem w ten sposób pomysł na wnętrze. Bardzo spodobały mi sie ściany pomalowane farba z efektem metalicznym. Tego typu farby można kupić tu https://bbhomedecor.pl/sklep/farby-deko ... -cena.html . Farba dekoracyjna arteco 7 metal valpaint pozwala na uzyskanie niesamowitego efektu na ścianie. W zależności od oświetlenia i miejsca, w którym stoi obserwator farba zmienia kolor. Polecam do salonu - efekt jest naprawde niesamowity.

andzia77

Post autor: andzia77 »

Podpowiem Wam, że rewelacyjne wyglądają obrazy we wnętrzach, więc jeśli tylko szukacie czegoś fajnego, to polecam Wam me i myself . Koniecznie skorzystajcie, sprawdźcie i na pewno coś Wam odpowiedniego się spodoba. Dla mnie to zawsze świetne pomysły.

ODPOWIEDZ