Przeprowadzka firmy

anita5
Posty: 94
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Przeprowadzka firmy

Post autor: anita5 »

Jeśli planujecie przeprowadzkę Waszej firmy to musicie wiedzieć, jak się za to zabrać. Polecam Wam interesujący artykuł o tej tematyce: e-biznes/pl/firma-przeprowadza-firme-czyli-o-przeprowadzkach-firm/ . Myślę, że pomoże Wam w organizacji takiej przeprowadzki.

Costellka1980
Posty: 66
Rejestracja: pt paź 16, 2020 10:09 pm

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: Costellka1980 »

Przeprowadzka firmy wiąże się z tym , że nie zawsze od razu mamy zapewniony dostęp, do wszelkiego rodzaju drukarek, skanerów itd. My w okresie przeprowadzki która trwała miesiąc posiłkowaliśmy się wsparciem ze strony multipress/com/pl/ , to był akurat dla nas gorący czas, kiedy potrzebowaliśmy dużo prezentacji. Ale dzięki tej firie zdązyliśmy ze wszystkim na czas.

Draksa1981
Posty: 44
Rejestracja: pt paź 16, 2020 9:58 pm

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: Draksa1981 »

jeżeli myślicie o przeprowadzce firmy, która zajmuje się produktami spożywczymi, warto pomyśleć od razu o zabezpieczeniu hal przed owadami i innymi szkodnikami. Bakteriobójcze lampy uv można znaleźć na stronie exterya/com/sklep/lampy-bakteriobojcze/przeplywowe/. W firmie której pracuje są skuteczne.

Sjoban
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:41 am

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: Sjoban »

Jak się przeprowadzacie, to na pewno macie w planach jakieś zmiany w organizacji i umeblowania biura. U nas zmniejszona została liczba stałych stanowisk pracy, są za to zmienne, bo część z ekipy pracuje zdalnie i po pandemii ma tak pozostać. Aby łatwo móc się przeorganizować, w nowym biurze będziemy stosować panele ścienne nonameoffice/pl/panele-scienne/

Malwina
Posty: 70
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:53 pm

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: Malwina »

Przeprowadzki biur Gdańsk doskonale przeprowadza firma Tipotrans. Robiłam rozeznanie wśród osób, które już zlecały im przewóz rzeczy i stwierdziły, że wszystko odbyło się bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Dla mnie przede wszystkim liczy się czas i jakość usług, więc też będę chciała się z nimi skontaktować.

anya
Posty: 138
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:52 pm

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: anya »

A czy przeprowadzki Warszawa Sielce są kosztowne? Wiecie, jak to wygląda cenowo? Pytam, ponieważ niedługo czeka mnie przeprowadzka i nie wiem czego się spodziewać w tym kierunku. W ogóle możecie polecić mi kogoś fachowego?

Figa456
Posty: 31
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:09 pm

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: Figa456 »

Przeprowadzka czy to prywatnego mieszkania czy firmy niestety nie należy do łatwych zadań. Zazwyczaj do przewiezienia jest sporo rzeczy w tym meble. Do tego celu trzeba dysponować nie tylko pomocą do przenoszenia, ale również odpwiednim samochodem. Dlatego moim zdaniem łatwiej jest zdać się na profesjonalną firmę przeprowadzkową, która to zadanie ułatwi. Taką firmą jest na przykład Kleks przeprowadzki - przeprowadzki-transport-warszawa/pl/ Zatrudnia ona doświadczonych pracowników, którzy wiedzą jak należycie zabezpieczyć wszystko na czas transportu, żeby nic się nie uszkodziło. Do tego firma działa w elsatycznych godzinach pracy, więc na pewno uda się dogadać co do terminu.

andzia77
Posty: 334
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: andzia77 »

Ja również prowadzę własną działalność i powiem wam szczerze, że trochę martwi mnie to, że w przyszłym roku zaplanowana jest podwyżka płacy minimalnej. Tutaj wyczytałam https://tkn24.pl/konsekwencje-zmiany-pl ... ej-w-2023/ informacje na ten temat. Co o tym sądzicie?

ODPOWIEDZ