Domki prefabrykowane

małwa
Posty: 245
Rejestracja: pn mar 08, 2021 11:59 am

Domki prefabrykowane

Post autor: małwa »

Hejka, jakie macie zdanie na temat prefabrykacji domków drewnianych? Zainteresowała mnie ta tematyka i nawet firma Dream Wood House dreamwoodhouse/com/ i zastanawiamy się z mężem, czy warto. Co innego najem na krótkie terminy, gdzie codziennie się je porządkuje, a co innego, jak my byśmy mieli tam od czasu do czasu mieszkać. Co mówicie?

swen
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 19, 2021 5:08 pm

Re: Domki prefabrykowane

Post autor: swen »

buduje dom prefabrykowany ale z keramzytu

haggi
Posty: 76
Rejestracja: czw lip 30, 2020 11:34 am

Re: Domki prefabrykowane

Post autor: haggi »

Także słyszałam, że takie domki prefabrykowane to super sprawa. Bo jednak jak mamy możliwość postawienia domu w ciągu nawet miesiąca to czemu by nie skorzystać z takiego rozwiązania. I tak szybki dom to idealne rozwiązanie dla mnie. Także na pewno poczytam nieco więcej na ten temat gdyż nie mam ochoty na czekanie aż nasz wymarzony dom powstanie.

Shadows
Posty: 41
Rejestracja: pn lis 02, 2020 3:39 pm

Re: Domki prefabrykowane

Post autor: Shadows »

Ja sporo czytałam o domkach prefabrykowanych i jestem bardzo mile zaskoczona. Zastanawiam się sama nad tym czy by takiego nie wybudować. Czytałam również, że prefabrykaty żelbetowe cennik nie są wcale takie drogie jakby mogło się wydawać. Myślałam że za szybkość budowy będzie trzeba płacić o wiele więcej ale jestem mile zaskoczona.

andzia77
Posty: 601
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Domki prefabrykowane

Post autor: andzia77 »


małwa
Posty: 245
Rejestracja: pn mar 08, 2021 11:59 am

Re: Domki prefabrykowane

Post autor: małwa »

Właściwie to dla mnie naprawdę ważne, ale jak mam sobie co nieco sprawdzić i jestem pewna, że warto sobie to odegrać. I dlatego mam nadzieję, że sprawdzę sobie takie https://dreammobilhouse.pl/ firmy. One mają najwięcej do powiedzenia, jeśli chodzi o domki mobilne i inne takie sprawy. Co wy na to?
----------------------------------------------------------------------------------
Dream Mobil House sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: 500 220 300
email: kontakt@dreammobilehouse.pl

ODPOWIEDZ