Jakie wiaty rolnicze?

Awatar użytkownika
Lavae59
Posty: 99
Rejestracja: pt gru 13, 2019 4:07 pm

Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: Lavae59 »

Hejo. Poszukuję dobrych wiat rolnicznych... Polecilibyście mi może coś sprawdzonego w tym zakresie? Zastanawiam się, czy takie wiaty rolnicze są sensownym rozwiązaniem. Co byście na ten temat powiedzieli? Z góry dzięki za sugestie!
W rzeczywistości nie mamy innego wyboru, jak zaakceptować to, co zsyła nam przeznaczenie

Karo
Posty: 18
Rejestracja: śr lut 19, 2020 12:03 pm

Re: Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: Karo »

A mnie interesują maszyny rolnicze, ale tylko używane, w dobrym stanie.
Mam spore gospodarstwo, przyszedł czas, żeby je trochę doinwestować i wyposażyć w kilka maszyn.
Jeśli znacie miejsca, giełdy, portale, w sieci i poza nią, gdzie warto szukać, będę wdzięczna za namiary.

Kaszmirek
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 16, 2020 10:45 am

Re: Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: Kaszmirek »

Możecie odwiedzić również stronę kamarch/com/. Szukając sprzętu rolniczego lub takiego, który wspomoże przemysł ciężki, polecam sprawdzić ich ofertę. Znajdziecie tu osprzęt wiertniczy, mieszalniki i inne maszyny kamarch/com/produkty/maszyny-do-poziomych-przekroczen-terenowych/. Ich usługi pomogą Wam wyposażyć Waszą firmę lub gospodarstwo.

video
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:16 pm

Re: Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: video »

To wszystko oczywiście ma bardzo ważne znaczenie. Ale ja zastanawiam się nad tym w jaki sposób na takiej hali można zadbać o bezpieczeństwo naszych pracowników. I tak też stąd ogrodzeniepanelowe/pl/blog/ogrodzenia-maszyn-jak-zwiekszyc-bezpieczenstwo-produkcji-110/ dowiedziałam się, że warto zadbać o ogrodzenie maszyn aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Izooldix
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: Izooldix »

Najlepiej zapytać kogoś z doświadczeniem - rolnika. Myślę, że tak dowiecie się najwięcej. Sprawdźcie sobie agrofoto forum, gdzie w sumie bez problemu powinniście znaleźć porady na przeróżne tematy, także i tego typu inwestycji dla rolnika.

Sara
Posty: 179
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:20 pm

Re: Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: Sara »

W uprawie przydać się mogą też akcesoria takie jak na przykład pompa opryskiwacza: agroplast/pl/pl/c/Pompy-do-opryskiwaczy-i-czesci-do-pomp/67 . Trzeba wiedzieć więc, gdzie szukać dobrych akcesoriów z tej branży. Polecam zajrzeć na stronę firmy Agroplast: gdzie znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

andzia77
Posty: 601
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: andzia77 »

Hurtownia rolnicza to bardzo ważne miejsce, które zdecydowanie każdemu jest potrzebne. Gdybyście byli zainteresowani tym, co można w takich hurtowniach znaleźć, to ja jak najbardziej polecam firmę aldomarket/pl/ . U nich znajdziecie najpotrzebniejsze części i inne produkty.

milka
Posty: 110
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:34 am

Re: Jakie wiaty rolnicze?

Post autor: milka »

Jeżeli mowa o maszynach rolniczych to gdybyście szukali części zamiennych np. wałów napędowych to warto zajrzeć na ofertę na stronie https://takiewaly.pl/waly-napedowe-do-m ... olniczych/ .

ODPOWIEDZ