Wyjazd

Lubov

Wyjazd

Post autor: Lubov »

Teraz gdy jeszcze mamy możliwość wyjazdów, to chciałabym się dowiedzieć gdzie wybieracie się na weekendy. Bo mi udało się znaleźć taki nocleg willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html pod Warszawą i chyba wybierzemy się tam jeszcze w tym miesiącu.

noti

Re: Wyjazd

Post autor: noti »

A może pojechać dalej? Warto zaplanować podróż swojego życia i wybrać się do USA. Na pewno taki wyjazd zapamiętacie na długo. Jeśli nie wiecie w jaki sposób się przygotować, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj brodnica.net/wiadomosci/16662/podroz_do_ameryki_-_jakie_sa_niezbedne_formalnosci.html . Jest tam komplet informacji na ten temat. Mogą okazać się niezwykle pomocne.

anya

Post autor: anya »

A co powiecie na coś całkiem innego... A mianowicie kempingi chorwacja? Myślę, że tego typu wakacje byłby całkiem fajną opcją i można w ten sposób całkiem niezłą przygodę przeżyć. Poza tym na pewno warto zaznaczyć, że taki kemping dużo nie wychodzi.

melania94

Post autor: melania94 »

Każdy z nas jest inny i ma różne preferencje co do spędzania czasu wolnego. Jedni wolą leniuchować na plaży, inni zaś dostać sporą dawkę adrenaliny zdobywając najwyższe szczyty gór. Jeśli fascynuje was Nepal i waszym marzeniem jest obudzić się w otoczeniu najwyższych szczytów to koniecznie zajrzyj na stronę exploruj/pl/kraj/nepal/
https://www.exploruj.pl/kraj/nepal/. Marzenia są po to, aby je spełniać, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś je realizował.

yusta

Post autor: yusta »

ja już się nie mogę doczekać czerwca, wtedy planuję wziąć kilka dni urlopu i wyjechać gdzieś w góry, pewnie do Wisły :) rozglądałam się już nawet za noclegiem i wszystko wskazuje na to, ze zatrzymamy się cała rodziną w tych apartamentach dreamapart/pl/wisla. Kapitalne warunki, dogodne lokalizacje a przy tym bardzo atrakcyjne ceny noclegów.

małwa

Post autor: małwa »

Ja tam mogę podróżować i nie widzę w tym nic nienormalnego. Ba, dodam, że bardzo to lubię, nawet kocham. Co prawda na razie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego miejsca, ale liczę, że uda mi się coś znaleźć. A tu https://wealth4living.net/podroze/jak-t ... e-sposoby/ mam bardzo ciekawe sposoby na tanie podróżowanie.

Karolina

Post autor: Karolina »

Ja w tym roku planuję z mężem w wakacje wyjazd nad polskie morze ;) Jaki hotel nad morzem moglibyście nam polecić? Przeglądaliśmy już sobie różne oferty w sieci i trafiliśmy na całkiem atrakcyjną ofertę hotelu Zalewski w Mrzeżynie. Jest tam między innymi strefa Wellness oraz bardzo duży basen ;) Jak sądzicie, czy warto się tam wybrać? Czy ktoś z Was miał z tym miejscem wcześniej do czynienia?

Awatar użytkownika
Piernik_13

Post autor: Piernik_13 »

Razem z rodziną planujemy wyjazd na wakacje. Bardzo spodobała nam się strona https://dworzeconline.pl/, na której możemy sprawdzić jakie są atrakcje w europejskich miastach, a także sprawdzić do nich możliwe połączenia. Myślę, że wybierzemy się do Wrocławia.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

Costellka1980

Post autor: Costellka1980 »

W tym roku zamiast szukać noclegu na wyjazd do Zakopanego wynajęliśmy sobie mieszkanie. Znaleźliśmy je na stronie ogłoszenie wynajmu mieszkania, w bardzo dobrej cenie, bo za noc 200 zł i były tam dwie sypialnie.

lusia

Post autor: lusia »

Mi bardzo spodobała się w tym roku deska sup i chcę kupic sobie własną na kolejne wakacje. Będziemy ją wszędzie ze sobą zabierać :) Na przyły rok w planach mamy Bułgarię. Już nie mogę się doczekac tego wyjazdu.

ODPOWIEDZ