Firma remontowa Krakow

Awatar użytkownika
Bastian73
Posty: 84
Rejestracja: śr lis 20, 2019 4:07 pm

Firma remontowa Krakow

Post autor: Bastian73 »

Jaką polecicie firmę remontową w Krakowie?
Prawda jest drogą, a nie celem.

noti
Posty: 40
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:32 am

Re: Firma remontowa Krakow

Post autor: noti »

Tutaj fitout.warszawa/pl jest namiar na firmę, która zajmuje się remontami biur . Jest z Warszawy, ale prace wykonuje na terenie całej Polski. Myślę, że warto się z nimi skontaktować. Specjalizują się w realizacjach fit out . Na ich stronie macie komplet informacji na ten temat.

video
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:16 pm

Re: Firma remontowa Krakow

Post autor: video »

Jeśli chodzi o remont to raczej ze znalezieniem dobrej firmy remontowej nie będzie problemów. Ale za to problem pojawia się jak należy zabrać się za sprzątanie po takim remoncie. Dlatego też szukam w internecie najpotrzebniejszego sprzętu. I tak też między innymi udało mi się na tej stronie cleantec/com/pl/aseptico-produkty-z-plastiku-antybakteryjnego-c-55_82.html znaleźć taki stelaż do mopa i to z plastiku antybakteryjnego. Nie sądziłam, że takie istnieją także od razu zakupiłam kilka sztuk.

bolka90
Posty: 47
Rejestracja: wt paź 13, 2020 7:56 pm

Re: Firma remontowa Krakow

Post autor: bolka90 »

Po remoncie warto wykonać tez polerowanie szyb. W ten sposób pozbędziemy się zarysowań i zacieków. A także odprysków, jeśli takie się pojawią. I to bez konieczności wyjmowania ich z ram. Wiem, że oni wykonują usługę polerowania szyb w różnych miastach clearview/pl/. Warto podpytać o szczegóły, bo polerowanie wyjdzie taniej niż wymiana szyb.

lusia
Posty: 199
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:31 am

Re: Firma remontowa Krakow

Post autor: lusia »

Zerknij jeszcze co ma w ofercie Hurtownia polarów GQB. My zamawialiśmy tam jakiś czas temu odzież roboczą dla naszych pracowników. Super sprawa! Dzięki tej odzieży prezentują się profesjonanlnie i wzbudzają zaufanie klientów.

ODPOWIEDZ