oryginalny salon

Lubov

oryginalny salon

Post autor: Lubov »

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak nowoczesne wnętrze. Trzeba się po prostu dobrze w nim czuć. No ale jeśli miałabym już jakoś to zdefiniować no to minimalistyczne, chłodne, barwy białe. Warto powiesić coś na ścianach na przykład w aluminiowych ramach. Widziałam takie na galeriaram/pl/ i bardzo mi się podobały. Myślę że wpisuje się to w koncept nowoczesnego wnętrza.

Awatar użytkownika
Piernik_13

Re: oryginalny salon

Post autor: Piernik_13 »

No świetnie to wygląda. Ale jeżeli chcecie mieć naprawdę oryginalny salon to polecam takie donice do wnętrza https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/10-d ... ceramiczne . Mają tam mnóstwo różnych wzorów, kształtów i kolorów, dlatego z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Koniecznie musicie to przejrzeć bo naprawdę warto.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Oryginalny salin dla każdego oznacza cos innego, zależy kto, jaki styl lubi. Teraz spotykamy różne wariacje od stylu boho po nowoczesny czy akcenty indyjskie. Ja jednak jestem zwolenniczką stylu nowoczesnego i tak tez urządziłam swoje mieszkanie. Jedynym problemem dla mnie była łazienka, gdzie potrzebowałam małej pomocy przy aranżacji i wyborze odpowiednich mebli. Duży wypór nowoczesnych mebli znalazłam w sklepie meblem1/pl/60-nowoczesne, kupiłam tam wszystko do kuchni salonu i częściowo do sypialni, no i oczywiście zainwestowałam w odpowiednie dodatki co sprawia ze efekt końcowy jest niesamowity.

haggi

Post autor: haggi »

Dla każdego jego salon jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. W końcu tak się staramy go urządzić aby był przytulny wygodny i nowoczesny. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup dwóch takich samych kanap. Ale w sklepie stacjonarnym nic ciekawego nie mieli więc szukamy czegoś w internecie. I tak też udało nam się trafić na tę stronę swiatdomu/com/oferty/kanapa-butelkowa-zielen na której to mają całkiem świetnie wykonane kanapy w dobrych cenach.

jasiekja

Post autor: jasiekja »

Ostatnio bardzo modne są firanki z gipiura. Zobaczcie tu https://nietylkofiranki.pl/163-firany-z-gipiura Takie firanki będą ozdobą okna w każdym salonie. Oferta jest duża, ceny promocyjne - sprawdźcie sami.

lusia

Post autor: lusia »

Mi bardzo podobają się kominki elektryczne ścienne. Uważam, że to świetny dodatek do każdego wnętrza. My póki co jestesmy w trakcie wykańczania mieszkania, ale mysle, że za jakiś czas zdecydujemy się na kominek w salonie i być może w sypialni.

anita5

Post autor: anita5 »

Różne dodatki na pewno powinny znaleźć się w salonie. Co powiecie na przykład na takie lustra: https://home100.pl/lustra-do-salonu ? Moim zdaniem prezentują się bardzo oryginalnie. Na pewno będą pasować do różnych pomieszczeń.

ODPOWIEDZ