Magazyn

andzia77
Posty: 616
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Magazyn

Post autor: andzia77 »

Skoro prowadzicie własny magazyn, to uważam, że powinniście się zaopatrzyć w owijarki do palet . To urządzenia, które w ekonomiczny i ekologiczny sposób ułatwiają całą pracę na magazynie. Wydaje mi się, że koszt inwestycji nie przeraża, a naprawdę coś takiego znacznie może pomóc. Sprawdźcie, czy znajdziecie jakieś owijarki dla siebie.

lusia
Posty: 199
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:31 am

Re: Magazyn

Post autor: lusia »

Jeśli chodzi o spodnie robocze to model Snickers 6341 z oferty Pro Materials może cię zainteresować. Spodnie są dobrze uszyte, wygodne i wytrzymałe. Cena jest konkurencyjna. Ja chyba zacznę zamawiać tam odzież roboczą do firmy.

niuniek
Posty: 102
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 10:07 am

Re: Magazyn

Post autor: niuniek »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wokół magazynów czy hal, warto zainteresować się progują zwalniającymi podrzutowymi, które znajdziesz na stronie https://drogowe.com.pl/progi-zwalniajac ... c-103.html. Te specjalne progi zostały zaprojektowane, aby kontrolować prędkość pojazdów i zwiększać bezpieczeństwo na terenie magazynów. Producent oferuje różne modele progów, które są trwałe, skuteczne i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

ManiaQ
Posty: 222
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:06 pm

Re: Magazyn

Post autor: ManiaQ »

W każdym magazynie niezbędne są europalety. Wybierając palety do magazynu warto zainwestować w takie, które mają certyfikat EPAL, dzięki czemu będziecie mieć gwarancję, że są one dobrej jakości i posłużą do wielokrotnego użytku. Szeroki wybór palet oferuje firma Sas Group. To jeden z największych producentów palet w Europie.

ODPOWIEDZ