Odkurzacz dla alergików

Awatar użytkownika
Lavae59

Odkurzacz dla alergików

Post autor: Lavae59 »

Cześć wam. Poszukuję dobrego i sprawdzonego odkurzacza dla alergików. Dalibyście może radę coś polecić w tym temacie? Czy na przykład taki odkurzacz dla alergików to według Was rozsądne rozwiązanie? Ja się właśnie dość poważnie nad tym zastanawiam...
W rzeczywistości nie mamy innego wyboru, jak zaakceptować to, co zsyła nam przeznaczenie

Awatar użytkownika
Grzesiek1

Re: Odkurzacz dla alergików

Post autor: Grzesiek1 »

Ja bym nie ryzykował i poszedłbym do specjalisty.
Ten jest bogaczem, który tyle posiada, że niczego więcej nie pożąda.

anya

Post autor: anya »

Wiedząc, że mamy w rodzinie alergików trzeba zadbać o idealną czystość. Zamiast więc kupować odkurzacze, kombinować z rożnymi artykułami sprzątającymi warto byłoby postawić na fachowe sprzątanie mieszkań wrocław ? Firma sprzątająca skutecznie przeprowadzi porządki.

daniela71

Post autor: daniela71 »

Odkurzacze mogą unosić kurz, dlatego może warto poszukać alternatywy. Ja znalazłam taki mop parowy leifheitsklep/pl/pl-pl/elektryczne-czyszczenie-pod%C5%82%C3%B3g/6179/dampfreiniger-cleantenso/11910 . Nie używa się żadnych detergentów, a dzięki parze usuwa się nawet 99,9 procent bakterii. Na jednym ładowaniu działa do 40 minut. Można go wykorzystać w każdym pomieszczeniu, bo jest bezpieczny dla paneli i płytek.

bolka90

Post autor: bolka90 »

Jeśli jesteś alergiczką musisz odpowiednio zadbać o dywany. Nie wystarczy samo odkurzanie. Potrzebne będzie także regularne pranie. Takie ranie najlepiej jest zlecić profesjonalnej pralni. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic to odezwij się do nich pralnia-warszawianka/pl/ . Piorą dywany z długim i krótkim runem. Wystarczy telefon by zamówić usługę. Do tego oferują odbiór dywanu z domu, a to spore ułatwienie.

Awatar użytkownika
Higieniczny343

Post autor: Higieniczny343 »

Całkiem ciekawa oferta. Może sam z niej skorzystam.
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

Karolina

Post autor: Karolina »

A co z workami do odkurzacza? Gdzie się w nie zaopatrujecie? Ja widziałam ostatnio, że całkiem niedrogo można je zamówić w sklepie internetowym swiatworkow/pl/worki-do-odkurzacza/. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tym sklepem do czynienia? I jak wrażenia?

haggi

Post autor: haggi »

W przypadku alergików należy nawet uważać jakich środków czystości używamy. Bo mimo tego możemy nie zdawać sobie sprawy, co w danym środku czystości może być dla nas alergenem. Dlatego też jak znalazłam takie środki ekologiczne cleantec/com/pl/ekologiczne-srodki-czystosci-c-1_7.html to oczywiście od razu zamówiłam sobie taki zestaw środków.

Kaszmirek

Post autor: Kaszmirek »

Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług fachowców. Profesjonalnym czyszczeniem zajmuje się również emka-warszawa/pl/. Dokładne czyszczenie równa się świetny efekt na dłużej. Najważniejsze to czystość i likwidacja roztoczy, ale też długotrwałe odświeżenie i lepszy wygląd. Zajmują się również czyszczeniem balkonów i elewacji, piorą dywany i tapicerki https://www.emka-warszawa.pl/oferta/, więc warto się z nimi skontaktować.

ODPOWIEDZ