Strona 1 z 1

Naprawa AGD

: śr wrz 30, 2020 8:47 am
autor: Karolina
Witajcie,
jak często psuje się Wam w domu sprzęt AGD? Mi ostatnio przytrafiła się awaria ekspresu do kawy. Na szczęście udało mi się szybko znaleźć namiar na firmę klinikaekspresow/pl/naprawa-ekspresow-szczecin, która zajmuje się naprawą takich właśnie sprzętów między innymi na terenie Szczecina. Muszę przyznać, że poradzili sobie z tym szybko i bezproblemowo, więc polecam ;)

Re: Naprawa AGD

: wt lut 23, 2021 4:15 pm
autor: haggi
Niestety uważam, że w moim przypadku to taki sprzęt AGD zbyt często się psuje i nie wiem dlaczego. Także tym razem popsuła się zmywarka i mam problem ze znalezieniem dobrego serwisu. I tak na szczęście dowiedziałam się, że tutaj restartagd/pl/miasto/naprawa-agd-olsztyn/ z pewnością poradzą sobie z każdym rodzajem usterki. Także mam nadzieję, że teraz to już na dłuższy czas będę miała z głowy wszelkiego typu awarie.

Re: Naprawa AGD

: czw kwie 01, 2021 11:27 pm
autor: anya
Wiecie, jak chcecie przedłużyć żywotność waszych sprzętów agd to warto też zastosować raz na jakiś czas środki do odkamieniania. Wiadomo, że dzisiaj większość sprzętów jest podłączona z wodą, a kamienia nigdy nie brakuje w takiej wodzie. Dlatego warto zastosować odpowiednie środki czyszczące tego typu.

Re: Naprawa AGD

: wt kwie 13, 2021 7:25 pm
autor: Costellka1980
Każdy mężczyzna, powinien posiadać elektronarzędzia, które pozwolą na drobne naprawy. Mój mąż z polecenia brata, na stronie https://centrobud.pl/ zakupił wkrętarkę i szlifierkę. Urządzenia są dobrej jakości, parę razy już ich używał i dobrze się sprawdziły. Teraz ma w planie kupić odkurzacz do garażu, żeby mieć do sprzątania samochodu.

Re: Naprawa AGD

: pn sty 03, 2022 10:18 am
autor: anita5
Mogę Wam polecić Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Miałam okazję współpracować z tą firmą. Byłam z niej bardzo zadowolona.

Re: Naprawa AGD

: pt sty 28, 2022 10:37 pm
autor: lusia
Naprawiajcie swoje uszkodzone sprzęty AGD. Nie trzeba od razu wymieniać ich na nowe. Nam ta firma https://ecoserwisagd.pl/serwis-i-napraw ... scierzyna/ w zeszłym roku wskrzesiła pralkę! Działa do dzisiaj jak nowa a koszty naprawy były naprawdę małe :)

Re: Naprawa AGD

: pn kwie 25, 2022 8:49 am
autor: Flyer24
A jak szukacie czegoś nowego jeżeli chodzi o AGD to polecam rozwiązania http://hizero.pl/o-nas/ . Kupiłem u nich uniwersalnego mopa i jestem bardzo zadowolony. Sprząta i myje podłogę jednocześnie, co jest zdecydowanie ogromną oszczędnością czasu. Można mieć więcej wolnego czasu dla siebie dzięki temu, a to bardzo ważne w życiu.