Warsztat

Lubov
Posty: 130
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:06 pm

Warsztat

Post autor: Lubov »

Wyposażenie warsztatu to dosyć poważna sprawa. Wiem,że trzeba dobrze przemyśleć co dokładnie się kupi. Mozesz jednak zerknać tutaj autona/pl/pl/new , bo jak dla mnie mają całkiem konkretny sprzęt jeżlei chodzi o wyposażenie warsztatu.

Karolina
Posty: 247
Rejestracja: pn mar 23, 2020 12:07 pm

Re: Warsztat

Post autor: Karolina »

Moim zdaniem w takim warsztacie samochodowym nie powinno zabraknąć profesjonalnych wyciągarek samochodowych. Widziałam ostatnio takie wyciągarki na stronie internetowej terenowiec/pl/pl/97-wyciagarki. Polecam również i Wam się tam rozejrzeć, naprawdę warto ;)

małwa
Posty: 245
Rejestracja: pn mar 08, 2021 11:59 am

Re: Warsztat

Post autor: małwa »

Jasne, że samo wyposażenie warsztatu jest ważne, ale także i usługi, które mogą nam pomóc wykonywać nasze obowiązki. Moim zdaniem warto mieć namiar na przykład na takie unihut/pl/ciecie-laserem/ cięcie laserem w Krakowie. Wiem, wiem, możecie powiedzieć, że to przy zwykłym samochodzie się nie przyda, jeśli nie mamy spawarki. A jednak niektórzy je mają..;) .

yusta
Posty: 121
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:17 pm

Re: Warsztat

Post autor: yusta »

a gdzie zwykle naprawiacie swoje auta gdy coś się dzieje ? ja wychodzę z założenia, ze gdy na co dzień jeżdżę jednym z modeli BMW to warto wybierać warsztaty, które znają specyfikację aut tej marki. Jeśli chodzi o Tarnów to bez wątpienia warto wybrać się do bmw-slusarczyk/pl/. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny, dogodne terminy.

Awatar użytkownika
Flyer24
Posty: 484
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:07 pm

Re: Warsztat

Post autor: Flyer24 »

Jakiś czas temu ktoś na parkingu zarysował mi samochód - niestety, parking nie był monitorowany, dlatego nie udało mi się znaleźć sprawcy. Liczyłem, że chociaż ktoś zostawi karteczkę z numerem telefonu, ale tak się nie stało. Musiałem udać się do lakierni samochodowej - pytałem się znajomych i polecili mi stronę https://auto-lakiernik.pl/ . Udałem się na miejsce i zostawiłem tam auto - bardzo szybko naprawili szkodę - nie został po niej żaden ślad, dlatego jestem bardzo zadowolony. Usługa nie kosztowała zbyt wiele, dlatego szczerze mogę wam polecić tą lakiernię.
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

piotrek44
Posty: 90
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:42 pm

Re: Warsztat

Post autor: piotrek44 »

Jeśli macie swój warsztat to z pewnością wiecie czym są połaczenia nitowe. Wyróżnia się 4 podstawowe rodzaje połączeń nitowych tj. mocne, szczelne, mocno szczelne i nieznacznie obciążone. Innym rodzajem są zakładkowe, tzw. szew jednorzędowy, zakładkowe, tzw. szew wielorzędowy, nakładkowe jednostronne, tzw. szew jednorzędowy oraz nakładkowe dwustronne. Warto dokładnie zapoznać się z ich specyfikacją.

katarzynka
Posty: 59
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:35 am

Re: Warsztat

Post autor: katarzynka »

Jeśli szukacie profesjonalnego warsztatu samochodowego to polecam omt-serwis/pl/usluga/elektryk-samochodowy-tarnow/, gdzie zajmują się wieloma usługami.

lusia
Posty: 199
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:31 am

Re: Warsztat

Post autor: lusia »

My korzystamy z usług tego warsztatu w Rzeszowie garage66/pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta, mają dobre ceny i szybkie terminy. Można też skorzystać ze skupu aut.

ManiaQ
Posty: 207
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:06 pm

Re: Warsztat

Post autor: ManiaQ »

Oczywiście można korzystać z usług warsztatu, ale też sporo pracy można wykonywać samodzielnie. Trudne remonty można bez problemu zrobić samemu, pod warunkiem że maszyna tego odpowiedni sprzęt. Jeśli wasz warsztat domowy nie jest odpowiednio wyposażony, to zerknijcie na ofertę sklepu elektro-narzedzia/com/pl/ . Tu znajdziecie szeroki wybór elektronarzędzi, a także narzędzi ręcznych, które pozwolą wam wykonać drobne remonty w domu.

Sara
Posty: 179
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:20 pm

Re: Warsztat

Post autor: Sara »

W razie awarii samochodu najlepiej dzwonić po pomoc drogową. Mi pomagała niedawno pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: pomoc-drogowa.katowice/pl/ . Zachęcam do kontaktu w razie problemów z autem. Warto mieć zawsze pod ręką numer telefonu do specjalistów.

ODPOWIEDZ