Poprawa kondycji skóry

jasiekja
Posty: 120
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 11:15 am

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: jasiekja »

By poprawić kondycję swojej skóry trzeba sięgać po kosmetyki najlepszej jakości. Moja żona ma ulubiony sklep w sieci. Właśnie trafiła na ofertę tu bee/pl/producent/laq Bardzo duży wybór naturalnych kosmetyków i to w promocyjnych cenach. Moja żona bardzo sobie chwali żel pod prysznic Niezapominajka. Ja też wybrałem żel pod przysznic dla siebie - Ryś.

daniela71
Posty: 117
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:17 pm

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: daniela71 »

Fajnie sprawdza się zabieg endermologii. Mega skuteczny i polecany przez wiele kobiet. Skóra po zabiegu staje się jędrna, bardziej elastyczna. Znika też cellulit. Tu studiourody.pro/oferta/endermologia-lpg/ namiar na klinikę, która wykonuje takie zabiegi. Mają bardzo dobre ceny na całe pakiety. Będzie widać różnicę.

yusta
Posty: 121
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:17 pm

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: yusta »

"jeśli chcecie poprawić kondycję swojej dojrtzałej skóry to warto sięgnąc po kosmetyki z Eveline Cosmetics z serii bioHyaluron 3xretinol system. kapitalne jest m.in to serum naprawcze, działa niemal natychmiastowo.



[img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e61f8cb14bcd.jpg[/img]
"

ManiaQ
Posty: 207
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:06 pm

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: ManiaQ »

Jeśli chodzi o skórę twarzy to świetnie sprawdzają się szczotki do masażu twarzy anmar-brush/pl/kategoria-produktu/szczotki-do-twarzy/. Może to brzmi dziwnie, ale naprawdę po wymasowaniu twarzy skóra staje się jędrniejsza a zmarszczki mniej widoczne. Co więcej - taki masaż można samodzielnie wykonywać w domu!

anita5
Posty: 113
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: anita5 »

Świetną opcją jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej jest mezoterapia igłowa. Piszę to z własnego doświadczenia gdyż zdecydowałam się na takie zabiegi w klinice Neonia w Krakowie i wyszłam bardzo zadowolona. Skóra jest dużo jędrniejsza i bardziej wygładzona. Polecam poczytać o tym zabiegu tutaj: neonia/com/pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa-krakow/ .

piotrek44
Posty: 90
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:42 pm

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: piotrek44 »

Myślę, że jakość skóry może się poprawić dzięki stosowaniu odpowiednich suplementów. Może chcecie samodzielnie stworzyć markę, która będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem na rynku? Na stronie tantus/pl/oferta/pakowanie-do-butelek/ dowiedzie się na czym polega pakowanie do butelek i na czym polega proces współpracy z marką Tantus. Posiadają oni sporą wiedzę i doświadczenie w branży.

lusia
Posty: 199
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:31 am

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: lusia »

Mi bardzo dobrze służą kosmetyki Revitalash. Nigdy nie sądziłam, że efekty będą tak dobre. Nigdy przesadnie nie dbałam o cerę. Wkurzałam sie nie raz, ze jest przesuszona a kosmetyki średnio na nią działają. Dopiero jak dobrałam odpowiednią pielęgnację wszystko się zmieniło na plus :) Warto testować.

Awatar użytkownika
Flyer24
Posty: 484
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:07 pm

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: Flyer24 »

Na pewno coś takiego zrobisz w tym salonie urody https://cuccio.pl/ . Moja żona regularnie tam wchodzi i wygląda po prostu świetnie. Z pewnością dużo młodziej niż jest w rzeczywistości. Jeżeli też chcecie się odmłodzić to koniecznie musicie zajrzeć do tego właśnie salonu piękności. Nie ma lepszego w okolicy.
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

tośkaa
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:15 pm

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: tośkaa »

ja po zimie musze zadbać przede wszystkim o skórę dłoni. były mocno przesuszone i szorstkie ale od kilku dni funduje im już kurację świetnym kremem, który odkryłam jakiś czas temu. to regenerujący krem odżywczy z Eveline, z serii Beauty Glow :) kosztuje grosze a potrafi zdziałać cuda i to w krótkim czasie.

andzia77
Posty: 601
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Poprawa kondycji skóry

Post autor: andzia77 »

"Ja świetnie poradziłam sobie z cerą dzięki kosmetykom od eveline. Są przebadane drmatologicznie, mają dobry skład, więc na pewno znajdziesz w nich coś dla siebie. Moim ostatnim odkryciem tej marki jest tusz do rzęs Sexy Eyes - pięknie wyciąga rzęski <3

https://i.ibb.co/4WMB11N/289167158-1624758304590439-4336308562854471064-n.jpg[/img]
"

ODPOWIEDZ