Ogrzewanie domu

Awatar użytkownika
Piernik_13
Posty: 283
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:56 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Piernik_13 »

A macie może pojęcie, gdzie uda mi się zamówić akcesoria kominowe? Zależy mi na ich porządnej jakości, więc jeśli jesteście w stanie coś polecić to koniecznie dajcie znać. Do tej pory trafiłem na firmę Pekabet. Słyszeliście coś o nich? Warto się na nich zdecydować? Czekam na wasze opinie, dzięki za pomoc!
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

ManiaQ
Posty: 207
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:06 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: ManiaQ »

Mało osób wie, że można ogrzewać dom klimatyzatorem. Ja mam klimatyzator i zimą grzejemy, a latem nim chłodzimy. Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie to zerknijcie na ofertę firmy jkprojekt/pl/ . To specjaliści od klimatyzacji. Firma oferuje sprzedaż klimatyzatorów wraz z ich profesjonalnym montażem.

anita5
Posty: 113
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: anita5 »

Możliwości ogrzewania jest wiele i warto je wszystkie wziąć pod uwagę. Jedną z nich są elektryczne kotły co: terme/pl/pl/menu/ogrzewanie/kotly-i-piece/kotly-elektryczne-288. Jestem ciekawa, jakie jest Wasze zdanie na temat kotłów elektrycznych.

Awatar użytkownika
Flyer24
Posty: 484
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:07 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Flyer24 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jesteście może w stanie wskazać jakiegoś dobrego producenta gruntowych pomp ciepła. Najlepiej z Katowic bądź okolicznych miejscowości. Mi się udało całkiem interesującą ofertę znaleźć na https://gejzer.com/dofinansowania.html Co na ten temat myślicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym zakresie tematycznym.
I możesz się przekonać, że kobiety są obdarzone niepomnym na nic oddaniem, umiejętnością radzenia sobie z wielkimi trudnościami, a także wizją, jak uczynić ze świata lepsze miejsce.

andzia77
Posty: 601
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:31 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: andzia77 »

Panele fotowoltaiczne powinny być dopasowane do budynku, miejsca, potrzeb klientów. To najważniejsze. Wtedy w pełni wykorzystamy potencjał takiej instalacji. Zerknijcie sobie na stronę https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,cz ... 54002.html , jeśli chcecie poznać jakieś informacje.

ODPOWIEDZ