Własny biznes

Antonia1
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:36 am

Własny biznes

Post autor: Antonia1 »

Czy obecnie otworzenie własnego biznesu ma sens? Chodzi mi o branżę księgowości

Draksa1981
Posty: 44
Rejestracja: pt paź 16, 2020 9:58 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Draksa1981 »

Własny biznes ma duży sens o ile trafimy z branżą. Wiąże się on również z różnymi podatkami, nie można także zapomnieć o odkładaniu na emeryturę. Dużo ciekawych informacji o ppk można znaleźć na stronie generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/co-to-jest-ppk-jakie-obowiazki-ma-pracodawca. Te artykuły wyjaśnią sprawę z oszczędnościami.

Kobietaewka77
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:58 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Kobietaewka77 »

Fajnym biznesem w obecnym czasie są usługi dużym sprzętem, takim jak kosiarki bijakowe, czy spych do ściegu i tym podobne. Wszystkie takie maszyny znajdziesz w sklepie hary-janson/pl/, warto przemyśleć ten typ usług, ponieważ nie ma wiele miejsc, gdzie można wynająć takie sprzęty.

noti
Posty: 40
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:32 am

Re: Własny biznes

Post autor: noti »

Miejmy nadzieję, że najgorsze mamy za sobą. Pandemia wielu przedsiębiorców pozbawiła przychodu. W związku z tym pojawiała się mikropożyczka 5000 zł, którą można było otrzymać na sfinansowanie kosztów stałych oraz bieżące wydatki. Wiele firm skorzystało z takiej możliwości. Dodatkowo pożyczka ta po trzech miesiącach była umarzana. Miejmy nadzieje, że na początku przyszłego roku znowu pojawią się jakieś formy wsparcia.

Lubov
Posty: 130
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:06 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Lubov »

Prowadząc własny biznes trzeba też pomyśleć o tym by zadbać o zastrzeżenie znaku towarowego. Z tego co czytałam, to tutaj znakitowarowe/com/pl/ można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wiesz, wtedy masz pewność,że nikt nie podbierze Ci marki.

deborah
Posty: 555
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:11 pm

Re: Własny biznes

Post autor: deborah »

Sama prowadzę biznes już 10 lat i konkurencja jest coraz silniejsza, koniecznie trzeba zainwestować w porządną Agencja marketingowa Kraków która wypromuje firmę żeby zdobyć większy zasięg, a przy tym klientów.

Awatar użytkownika
Piernik_13
Posty: 283
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:56 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Piernik_13 »

Planując własny biznes koniecznie trzeba przemyśleć każdy aspekt. Jeżeli potrzebujecie jakichś sprawdzonych usług drukarnianych to ja polecam Wam https://www.drukarniasieradzki.pl/produ ... nowa-m-19/ . Mają bardzo niskie ceny, dlatego jest to oszczędność nawet dla małych firm. Koniecznie się z tym zapoznajcie.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

anya
Posty: 180
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:52 pm

Re: Własny biznes

Post autor: anya »

Ogólnie to ja miałam sama coś robić, ale prawda jest taka, że zdecydowanie nie wiem, czy w dobrym kierunku pójdę, dlatego mam do Was pytanie. Czy do gastronomii porcelana cosy & trendy jest dobrym wyborem? Jak to widzicie na podstawie własnych doświadczeń? A może coś innego warto kupić? Chętnie sprawdzę.

Awatar użytkownika
Piernik_13
Posty: 283
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:56 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Piernik_13 »

Ja wiąże swój biznes bezpośrednio z produkcją, dlatego potrzebne mi są różnego rodzaju narzędzia. Na szczęście trafiłem na ten sklep internetowy http://norsteel.pl/kategoria/nasza-ofer ... /nity-pop/ . Mają tam świetnej jakości nity, które z pewnością są bardzo wytrzymałe. To świetne rozwiązanie.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

melania94
Posty: 47
Rejestracja: czw sty 21, 2021 8:15 pm

Re: Własny biznes

Post autor: melania94 »

Jeśli prowadzicie własną działalność krawiecką to koniecznie musicie wypróbować softshell materiał . Idealnie nada się do szycia ciepłych, sportowych ubrań. Jest on bardzo miły w dotyku, daje duże poczucie ciepła i co ważne nie krępuje ruchów. Myślę, że klienci zauważą wysoką jakość użytych do uszycia materiałów, gdyż naprawdę są świetne. Pamiętajcie, że dobry biznes to dostarczanie klientów oryginalnych i unikatowych ubrań, którymi będą mogli się cieszyć przez długi czas.

ODPOWIEDZ